گریس پمپ های سطلی دستی ابزر

لگو گروه صنعتی ابزر
 
     ورود
صفحه انگلیسی وب سایت ابزر   صفحه عربی وب سایت ابزر   صفحه فارسی ابزر
ساکشن

ساکشن روغن

دستگاه مکنده روغن ابزر
کد
SW-3003

ساکشن روغن

 

 

دستگاه مکنده روغن چیست؟  دستگاه مکنده روغن یا به زبان ساده (ساکشن روغن) وسیله ای است که جهت تخلیه روغن پسماند از انواع خودروهای سواری،وانت و سایر وسایل موتوری که نیاز به تعویض روغن دارند استفاده می شود، همچنین برای تخلیه روغن ماشین آلات صنعتی که دسترسی به قسمت کارتر در آنها دشوار است نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. 

کاربرد دستگاه در کجاست؟   اگر تا کنون از محدودیت فضا در اتوسرویس یا محل تخلیه روغن خود رنج می بردید، اگر گاراژ لوکس شما فاقد چال سرویس است، از این پس می توانید به راحتی و بدون نیاز به فضای بیشتر یا چال سرویس به مشتریان خود خدماتی بهتری ارائه دهید، شما می توانید با شارژ دستگاه توسط کمپرسور باد، آنرا به هرجا که لازم است برده و عملیات روغن کشی را انجام دهید، حتی نیازی نیست نگران پسماند آن باشید، مخزن اصلی دستگاه 90 لیتر گنجایش دارد که می توانید بارها و بارها آنرا پر کرده و در نهایت کل مخزن را به یکباره تخلیه نمائید.

مشخصات فنی دستگاه چیست؟  این محصول با مخزن 90 لیتری و 4 عدد نی در اندازه های مختلف ارائه می گردد طول نی های کوتاه 72 سانتی متر و نی های بلند 82 سانتی متر می باشد. این دستگاه شامل نی های 5و دو عدد نی 6 ( بلند و کوتاه) و یک عدد نی 8 می باشد. بیشترین بازده دستگاه در فشار کمپرسور بین 7 - 6 بار حاصل خواهد شد. در ساخت مخزن این دستگاه از ورق فولادی دو میلیمتری استفاده شده که موجب افزایش استحکام دستگاه در مقابل ضربه گشته است.

خدمات پس از فروش و قطعات یدکی به چه صورت است؟  کلیه قطعات دستگاه دارای 12 ماه ضمانت می باشد، حتی پس از انقضای ضمانت محصول، تمامی قطعات مورد نیاز با هزینه معقول در دسترس مصرف کنندگان ارجمند قرار خواهد گرفت.

کیفیت محصول چگونه است؟  آیا تصور می کنید همیشه محصولات خارجی بهتراست؟! آیا قیمت بالا الزاما نشان دهنده کیفیت بالاست؟!  با توجه به طیف عظیم کالاهای موجود در بازار که عمدتا از کشورهای خارجی، به خصوص کشورهای آسیای شرقی تامین می شوند، به جرئت میتوان گفت این محصول از شاخصه کیفی بالایی برخوردار است همچنین مصرف کننده مجبور نیست هزینه های حمل و نقل، گمرک، عوارض و سایر افزونه های قانونی و عرفی را بابت خرید محصولات تولید داخل بپردازد.

 

 

 

محصولی که خریده اید را به کمک آیتم های مرتبط زیر کامل نمایید

کف پاش
کف پاش
8170
برای نمایش ماژول لطفاً ابتدا به قسمت تنظیمات رفته و تنظیمات را انجام دهید.
دات نت نیوک فارسی