خرید گریس پمپ
گریس پمپ پدالی

 دستگاه ساکشن دیواری 

واسکازین پمپ و گریس پمپ ابزر

انواع واسکازین پمپ ها و گریس پمپ های صنعتی در حجمهای متفاوت

سطل گریس پمپ

بیش از ربع قرن سابقه

  • گریس پمپ پدالی
  • واسکازین پمپ و گریس پمپ ابزر
  • سطل گریس پمپ
لگو گروه صنعتی ابزر
 
     ورود
به فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی ابزر خوش آمدید. *************** تنها به درخواستهای خریدی که از طریق ایمیل یا فکس ارسال می شوند رسیدگی خواهد شد.
صفحه انگلیسی وب سایت ابزر   صفحه عربی وب سایت ابزر   صفحه فارسی ابزر

خرید اینترنتی کف پاش

فروشگاه گروه صنعتی ابزر

مراجعه کنندگان گرامی:

گروه صنعتی ابزر برای جلب رضایت شما مشتریان گرامی، مفتخر است سیستم فروشگاه اینترنتی خود را به شما ارائه دهد.
از این پس بدون نیاز به صرف وقت و هزینه زیاد می توانید به آسانی تجهیزات روانکاری مورد نیاز خود از جمله انواع گریس پمپ، واسکازین پمپ و ساکشن های روغن را تهیه نمایئد.
همچنین با توجه به تعداد سفارش خود می توانید از تخفیفات پله کانی ویژه خرید اینترنتی برخوردار شوید.
 

  
سبد خرید شما
  
دستگاه شوکر باد

شوکر باد

 دستگاه شوکر باد چیست؟  دستگاه شوکر باد یک وسیله کاربردی برای جبران کسر باد در هنگام تعمیر یا تعویض لاستیک برای خودروهای تیوپ لس سنگین یا سبک می باشد.

کاربرد دستگاه در کجاست؟   اگر تا کنون از روشهای غیر اصولی برای پر کردن فاصله رینگ و لاستیک استفاده می کردید، هم اکنون این دستگاه کم حجم و مفید را تهیه نموده و در زمان و کیفیت کار خود تاثیر بسزایی را احساس کنید، کاربرد دستگاه برای تمامی خودروهای سنگین و سبک می باشد، علاوه بر اینکه بر خلاف نمونه های موجود در بازار، شما می توانید این دستگاه را به وسیله سری های رایج باد زدن لاستیک خودرو شارژ نمائید.

مشخصات فنی دستگاه چیست؟  این محصول توانایی تحمل فشار تا دو برابر فشار موجود در لاستیک خودروها را داراست، ضمن اینکه وجود شیر اطمینان ایمنی استفاده از این دستگاه را برای کاربران فراهم می آورد همچنین دستگاه مجهز به گیج مخصوص است که میزان فشار را در هر لحظه به نمایش می گذارد، از دیگر قابلیتهای دستگاه امکان شارژ آن با استفاده از سری کوپلینگ یا سری بادهای رایج خودرو می باشد

خدمات پس از فروش و قطعات یدکی به چه صورت است؟  کلیه قطعات دستگاه دارای 12 ماه ضمانت می باشد، حتی پس از انقضای ضمانت محصول، تمامی قطعات مورد نیاز با هزینه معقول در دسترس مصرف کنندگان ارجمند قرار خواهد گرفت.

کیفیت محصول چگونه است؟  آیا تصور می کنید همیشه محصولات خارجی بهتراست؟! آیا قیمت بالا الزاما نشان دهنده کیفیت بالاست؟!  با توجه به طیف عظیم کالاهای موجود در بازار که عمدتا از کشورهای خارجی، به خصوص کشورهای آسیای شرقی تامین می شوند، به جرئت میتوان گفت این محصول از شاخصه کیفی بالایی برخوردار است همچنین مصرف کننده مجبور نیست هزینه های حمل و نقل، گمرک، عوارض و سایر افزونه های قانونی و عرفی را بابت خرید محصولات تولید داخل بپردازد.

شرایط ایمنی استفاده از دستگاه ؟  قبل از استفاده از دستگاه حتما دفترچه راهنما را مطالعه نمائید- در هنگام استفاده از دستگاه از عینک ایمنی استفاده نمائید- شیر دستگاه شارژ شده را هرگز به سمت افراد باز نکنید - از دسترسی کودکان به دستگاه جلوگیری کنید - هرگز شیر اطمینان دستگاه را مسدود و یا محکم نکنید

2496
برای نمایش ماژول لطفاً ابتدا به قسمت تنظیمات رفته و تنظیمات را انجام دهید.
دات نت نیوک فارسی